lord_nitrox
Recent Ratings
Check out lord_nitrox's...
90 44% | Coco (2017) - Rated 30 May 2021 |
95 72% | Ill Manors (2012) - Rated 30 May 2021 |
95 72% | District 9 (2009) - Rated 30 May 2021 |
95 72% | Generation Kill (2008) - Rated 30 May 2021 |
95 72% | Human Traffic (1999) - Rated 30 May 2021 |
95 72% | Full Metal Jacket (1987) - Rated 30 May 2021 |
95 72% | Band of Brothers (2001) - Rated 30 May 2021 |
95 72% | Black Books (2000) - Rated 30 May 2021 |
95 72% | Mud (2013) - Rated 30 May 2021 |
70 11% | Jerry Maguire (1996) - Rated 30 May 2021 |