We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

lorenadima

lorenadima width="104" height="110"

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Apr 19, 2020

Location: Romania

more Recent Ratings

Check out lorenadima's...

70 53% Indecent Proposal (1993) - Apr 19, 2020
80 76% The Remains of the Day (1993) - Apr 19, 2020
80 76% Le jeu (2018) - Apr 19, 2020
80 76% The English Patient (1996) - Apr 19, 2020
80 76% The Silence of the Lambs (1991) - Apr 19, 2020
90 96% Bitter Moon (1992) - Apr 19, 2020
40 7% Munich (2005) - Apr 19, 2020
70 53% The Godfather: Part III (1990) - Apr 19, 2020
50 26% Mystic River (2003) - Apr 19, 2020
50 26% Amores Perros (2000) - Apr 19, 2020