lostideas

lostideas
Movie Buff - 319 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 19% The Founder (2016) - Rated 12 Apr 2024
75 29% Jojo Rabbit (2019) - Rated 11 Apr 2024
73 19% Rudy (1993) - Rated 11 Apr 2024
78 48% Stalag 17 (1953) - Rated 24 Mar 2024
76 35% Lifeboat (1944) - Rated 23 Mar 2024
82 80% Dune: Part Two (2024) - Rated 19 Mar 2024
82 80% Cinema Paradiso (1988) - Rated 09 Mar 2024
80 65% Dune (2021) - Rated 08 Mar 2024
73 19% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 29 Feb 2024
80 65% High Noon (1952) - Rated 19 Feb 2024