lotikeisari

lotikeisari
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 32% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 28 Apr 2018
80 17% Inherent Vice (2014) - Rated 28 Apr 2018
80 17% Phantom Thread (2017) - Rated 28 Apr 2018
95 60% Magnolia (1999) - Rated 28 Apr 2018
100 87% There Will Be Blood (2007) - Rated 28 Apr 2018
90 40% Persona (1966) - Rated 28 Apr 2018
90 40% Ivan's Childhood (1962) - Rated 28 Apr 2018
100 87% Andrei Rublev (1966) - Rated 28 Apr 2018
80 17% Solaris (1972) - Rated 28 Apr 2018
80 17% The Mirror (1975) - Rated 28 Apr 2018