louis1313

louis1313
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 25% Climax (2018) - Rated 31 Mar 2019
80 42% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 31 Mar 2019
80 42% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 31 Mar 2019
70 12% Blue Valentine (2010) - Rated 31 Mar 2019
85 67% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 31 Mar 2019
85 67% The Others (2001) - Rated 31 Mar 2019
85 67% Requiem for a Dream (2000) - Rated 31 Mar 2019
85 67% Amadeus (1984) - Rated 31 Mar 2019
85 67% Dark City (1998) - Rated 31 Mar 2019
85 67% The Big Short (2015) - Rated 31 Mar 2019