louis2004

louis2004
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 98% Big Fish (2003) - Rated 24 Dec 2015
90 82% Sexy Beast (2001) - Rated 24 Dec 2015
78 47% Crash (1996) - Rated 24 Dec 2015
64 11% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 24 Dec 2015
78 47% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 24 Dec 2015
72 29% Vanilla Sky (2001) - Rated 24 Dec 2015
74 34% Superbad (2007) - Rated 24 Dec 2015
87 74% The Damned United (2009) - Rated 24 Dec 2015
92 88% As Good As It Gets (1997) - Rated 24 Dec 2015
62 8% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 24 Dec 2015