louison

louison
Movie Buff - 229 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 7% Ocean's Twelve (2004) - Rated 03 Oct 2008
75 55% Sin City (2005) - Rated 03 Oct 2008
85 89% The Godfather (1972) - Rated 03 Oct 2008
85 89% Seven Samurai (1954) - Rated 03 Oct 2008
75 55% The Fugitive (1993) - Rated 03 Oct 2008
85 89% Sideways (2004) - Rated 03 Oct 2008
90 95% The Usual Suspects (1995) - Rated 03 Oct 2008
80 76% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 03 Oct 2008
95 98% The City of Lost Children (1995) - Rated 03 Oct 2008
70 34% Girl with a Pearl Earring (2003) - Rated 03 Oct 2008