lou_weed

louweed
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2016
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% Taxi Driver (1976) - Rated 13 Jul 2016
77 8% Café Society (2016) - Rated 13 Jul 2016
94 94% The Band's Visit (2007) - Rated 13 Jul 2016
93 89% Me'ever Laharim Vehagvaot (2016) - Rated 13 Jul 2016
93 89% Paris, Texas (1984) - Rated 12 Apr 2016
85 39% Leningrad Cowboys Go America (1989) - Rated 12 Apr 2016
90 68% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 12 Apr 2016
90 68% F for Fake (1973) - Rated 01 Apr 2016
83 25% The Magnificent Ambersons (1942) - Rated 01 Apr 2016
85 39% Revolutionary Road (2008) - Rated 22 Mar 2016