Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
loveandlight

Movie Buff - 211 Film Ratings

Member Since: Nov 13, 2018

more Recent Ratings
Check out loveandlight's...
50 % The Widow (2019) - Mar 26, 2019
50 % Dirty John (2018) - Mar 26, 2019
100 % Bodyguard (2018) - Feb 12, 2019
50 % Young Sheldon (2017) - Feb 09, 2019
50 % Murphy Brown (1988) - Feb 09, 2019
50 % Sisters (2017) - Feb 09, 2019
50 % The Kominsky Method (2018) - Feb 09, 2019
50 % Russian Doll (2019) - Feb 09, 2019
50 % You (2018) - Feb 09, 2019
50 % American Woman (2018) - Feb 09, 2019