loyce

loyce
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 14 May 2017
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

44 29% Evita (1996) - Rated 14 May 2017
36 15% Donnie Darko (2001) - Rated 14 May 2017
40 22% Clerks (1994) - Rated 14 May 2017
42 25% Casino Royale (1967) - Rated 14 May 2017
38 18% Bruce Almighty (2003) - Rated 14 May 2017
33 12% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 14 May 2017
85 82% In the Heat of the Night (1967) - Rated 14 May 2017
90 94% The Usual Suspects (1995) - Rated 14 May 2017
71 48% Saving Private Ryan (1998) - Rated 14 May 2017
21 5% Ski Patrol (1990) - Rated 14 May 2017