lr2

lr2
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2021
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

92 The Saddest Music in the World (2003) - Rated 26 Oct 2021
95 Click (2006) - Rated 26 Oct 2021
100 Unbreakable (2000) - Rated 26 Oct 2021
100 12 Angry Men (1957) - Rated 26 Oct 2021
100 12 Monkeys (1995) - Rated 26 Oct 2021
100 The Fifth Element (1997) - Rated 26 Oct 2021
92 The Bourne Identity (2002) - Rated 26 Oct 2021
92 A Beautiful Mind (2001) - Rated 26 Oct 2021
95 Men in Black (1997) - Rated 26 Oct 2021
90 Jurassic Park (1993) - Rated 26 Oct 2021