lrlebouvier

Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: Nov 29, 2019
Recent Ratings
Check out lrlebouvier's...
68 17% | Dear John (2010) - Feb 02, 2020 |
84 59% | The Notebook (2004) - Feb 02, 2020 |
84 59% | Hairspray (2007) - Feb 02, 2020 |
70 23% | Burlesque (2010) - Feb 02, 2020 |
90 89% | 1917 (2019) - Feb 02, 2020 |
94 98% | Little Women (2019) - Jan 20, 2020 |
84 59% | Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) - Dec 25, 2019 |
15 1% | Cats (2019) - Dec 25, 2019 |
85 67% | Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) - Dec 24, 2019 |
88 78% | I, Tonya (2017) - Dec 24, 2019 |