lshepherd

Check out lshepherd's...
95 95% | Chernobyl (2019) - Jan 19, 2021 |
94 89% | Cape Fear (1991) - Jan 19, 2021 |
85 29% | Angst (1983) - Jan 17, 2021 |
91 56% | A Dark Song (2016) - Jan 17, 2021 |
93 80% | There Will Be Blood (2007) - Jan 17, 2021 |
90 43% | Hlemmur (2002) - Jan 17, 2021 |
93 80% | Winter's Bone (2010) - Jan 14, 2021 |
92 68% | Spotlight (2015) - Jan 12, 2021 |
91 56% | Manhunter (1986) - Jan 12, 2021 |
91 56% | The Last King of Scotland (2006) - Jan 10, 2021 |