lsmarr

lsmarr
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% The Reichenbach Fall (2012) - Rated 18 Oct 2012
100 98% The Hounds of Baskerville (2012) - Rated 18 Oct 2012
100 98% A Scandal in Belgravia (2012) - Rated 18 Oct 2012
100 98% The Great Game (2010) - Rated 18 Oct 2012
100 98% The Blind Banker (2010) - Rated 18 Oct 2012
88 24% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 18 Oct 2012
92 50% I Am Legend (2007) - Rated 18 Oct 2012
92 50% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 18 Oct 2012
96 90% Starship Troopers (1997) - Rated 18 Oct 2012
92 50% The Dark Knight (2008) - Rated 18 Oct 2012