lstamper

lstamper
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 17 May 2013
Location: Portland, OR

more Recent Ratings

Check out lstamper's...

65 47% War of the Worlds (2005) - Rated 17 May 2013
70 60% The Borrowers (1997) - Rated 17 May 2013
85 82% Dead Man Walking (1995) - Rated 17 May 2013
90 95% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 17 May 2013
90 95% Mystery Men (1999) - Rated 17 May 2013
80 72% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 17 May 2013
65 47% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 17 May 2013
65 47% Planet of the Apes (1968) - Rated 17 May 2013
70 60% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 17 May 2013
45 27% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 17 May 2013