Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ltemz

Movie Buff - 127 Film Ratings

Member Since: Nov 8, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
90 87% Yeralti (2012) - Nov 13, 2020
83 68% The Farewell (2019) - Nov 10, 2020
70 25% Batman Begins (2005) - Nov 08, 2020
80 57% The Prestige (2006) - Nov 08, 2020
80 57% The Addams Family (1991) - Nov 08, 2020
59 6% Edge of Tomorrow (2014) - Nov 08, 2020
70 25% Angels & Demons (2009) - Nov 08, 2020
61 12% The Notebook (2004) - Nov 08, 2020
88 81% Monsters, Inc. (2001) - Nov 08, 2020
60 9% The Help (2011) - Nov 08, 2020