luanabp

luanabp
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 73% V for Vendetta (2006) - Rated 02 Jun 2013
85 32% Manderlay (2005) - Rated 02 Jun 2013
92 73% Intouchables (2011) - Rated 02 Jun 2013
90 61% Amélie (2001) - Rated 02 Jun 2013
87 42% O Auto da Compadecida (2000) - Rated 02 Jun 2013
95 84% The White Ribbon (2009) - Rated 02 Jun 2013
93 78% Dogville (2003) - Rated 02 Jun 2013
90 61% 127 Hours (2010) - Rated 02 Jun 2013
87 42% The Croods (2013) - Rated 02 Jun 2013
84 25% Somos Tão Jovens (2013) - Rated 02 Jun 2013