lucashgm

lucashgm
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 0% Her (2013) - Rated 06 Jun 2017
100 0% The Matrix (1999) - Rated 06 Jun 2017
100 0% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 05 Mar 2017
90 0% L.A. Confidential (1997) - Rated 24 Feb 2017
10 0% Moonlight (2016) - Rated 24 Feb 2017
100 0% La La Land (2016) - Rated 24 Feb 2017
100 0% Disturbia (2007) - Rated 11 Jan 2017
100 0% The Truman Show (1998) - Rated 11 Jan 2017
100 0% Mystic River (2003) - Rated 11 Jan 2017
100 0% Breaking Bad (2008) - Rated 10 Jan 2017