lucassl

lucassl
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% Mr. Robot (2015) - Rated 18 Dec 2015
99 67% Wristcutters: A Love Story (2007) - Rated 18 Dec 2015
100 88% V for Vendetta (2006) - Rated 18 Dec 2015
95 39% Predestination (2014) - Rated 18 Dec 2015
99 67% The Way, Way Back (2013) - Rated 18 Dec 2015
80 19% Another Earth (2011) - Rated 18 Dec 2015
97 48% The Thirteenth Floor (1999) - Rated 18 Dec 2015
70 2% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 18 Dec 2015
70 2% The Hunger Games (2012) - Rated 18 Dec 2015
95 39% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 18 Dec 2015