Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lucidriled

Flick Fan - 71 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2019

Location: USA

Bio: I like movies
more Recent Ratings
Check out lucidriled's...
79 33% Hesher (2010) - Jan 05, 2019
78 29% Almost Famous (2000) - Jan 05, 2019
78 29% Friday (1995) - Jan 05, 2019
74 16% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jan 05, 2019
50 5% Legally Blonde (2001) - Jan 05, 2019
92 88% Boyhood (2014) - Jan 05, 2019
92 88% Waking Life (2001) - Jan 05, 2019
94 92% Dazed and Confused (1993) - Jan 05, 2019
92 88% Slacker (1991) - Jan 05, 2019
92 88% Before Sunset (2004) - Jan 05, 2019