lucky1

lucky1
Movie Buff - 355 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 66% Angel Heart (1987) - Rated 14 Aug 2007
95 88% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 14 Aug 2007
75 35% The Apartment (1960) - Rated 14 Aug 2007
80 50% The Last Picture Show (1971) - Rated 14 Aug 2007
90 79% Tin Cup (1996) - Rated 14 Aug 2007
45 4% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 79% Ghost Ship (2002) - Rated 14 Aug 2007
70 24% Basic Instinct (1992) - Rated 14 Aug 2007
100 95% City Lights (1931) - Rated 14 Aug 2007
50 7% 28 Days (2000) - Rated 14 Aug 2007