luckycarrie

luckycarrie
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2018
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 50% Little White Lies (2010) - Rated 20 Apr 2018
90 58% Arrival (2016) - Rated 20 Apr 2018
1% Magic Mike XXL (2015) - Rated 20 Apr 2018
94 68% The Connection (2014) - Rated 20 Apr 2018
70 37% Deliver Us from Evil (2014) - Rated 20 Apr 2018
40 29% The Wedding Planner (2001) - Rated 20 Apr 2018
45 32% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 20 Apr 2018
35 24% Failure to Launch (2006) - Rated 20 Apr 2018
35 24% Killer Joe (2012) - Rated 20 Apr 2018
75 43% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 20 Apr 2018