lucwashere

lucwashere
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 28 Mar 2020
95 92% Parasite (2019) - Rated 19 Dec 2019
84 52% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 04 Mar 2019
84 52% Mean Girls (2004) - Rated 12 Feb 2019
85 61% Unbreakable (2000) - Rated 14 Jan 2019
86 70% Fracture (2007) - Rated 14 Jan 2019
40 3% Roma (2018) - Rated 08 Jan 2019
89 80% Room (2015) - Rated 08 Jan 2019
85 61% A Simple Favor (2018) - Rated 13 Dec 2018
86 70% Gone Girl (2014) - Rated 13 Dec 2018