lucynaribola

lucynaribola
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2015
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 37% Grease (1978) - Rated 16 Aug 2015
88 51% The Meaning of Life (1983) - Rated 16 Aug 2015
89 62% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 16 Aug 2015
79 29% Ray (2004) - Rated 16 Aug 2015
97 95% Moulin Rouge! (2001) - Rated 16 Aug 2015
94 80% The Little Mermaid (1989) - Rated 16 Aug 2015
90 70% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 16 Aug 2015
95 87% Aladdin (1992) - Rated 16 Aug 2015
75 19% The Blues Brothers (1980) - Rated 16 Aug 2015
99 98% Beauty and the Beast (1991) - Rated 16 Aug 2015