lucyqi

lucyqi
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2017
Location: China
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 29% Deadpool (2016) - Rated 18 Dec 2017
90 55% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 18 Dec 2017
95 73% Chappie (2015) - Rated 18 Dec 2017
80 29% Calvary (2014) - Rated 18 Dec 2017
95 73% 50/50 (2011) - Rated 18 Dec 2017
60 9% 22 Jump Street (2014) - Rated 18 Dec 2017
60 9% 21 Jump Street (2012) - Rated 18 Dec 2017
60 9% Alice in Wonderland (2010) - Rated 18 Dec 2017
60 9% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 18 Dec 2017
90 55% American Hustle (2013) - Rated 18 Dec 2017