luczina

luczina
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2013
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The English Patient (1996) - Rated 28 Nov 2013
90 The Experiment (2001) - Rated 28 Nov 2013
90 Jerry Maguire (1996) - Rated 28 Nov 2013
100 Love Actually (2003) - Rated 28 Nov 2013
100 Hotel Rwanda (2004) - Rated 28 Nov 2013
90 Angels in America (2003) - Rated 28 Nov 2013
50 Bonnie and Clyde (1967) - Rated 28 Nov 2013
90 Inglourious Basterds (2009) - Rated 26 Nov 2013
100 The Constant Gardener (2005) - Rated 26 Nov 2013
100 The Shawshank Redemption (1994) - Rated 26 Nov 2013