We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
ludbud34

Film Freak - 956 Film Ratings

Member Since: Dec 14, 2021

Location: Russia

more Recent Ratings
Check out ludbud34's...
50 28% Silent Night (2021) - Jan 23, 2022
60 43% Scream 4 (2011) - Jan 16, 2022
50 28% Scream 3 (2000) - Jan 16, 2022
60 43% Scream 2 (1997) - Jan 16, 2022
60 43% Don't Look Up (2021) - Jan 06, 2022
60 43% tick, tick... BOOM! (2021) - Jan 06, 2022
40 17% Anti-Porno (2016) - Dec 18, 2021
80 81% Jackie (2016) - Dec 15, 2021
70 62% The French Dispatch (2021) - Dec 14, 2021
30 8% Straw Dogs (2011) - Dec 14, 2021