Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ludimg

Flick Fan - 76 Film Ratings

Member Since: Jun 1, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
45 14% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jun 01, 2019
90 67% Wedding Crashers (2005) - Jun 01, 2019
3% xXx (2002) - Jun 01, 2019
3% The Fog (2005) - Jun 01, 2019
45 14% Sleepy Hollow (1999) - Jun 01, 2019
40 11% Mars Attacks! (1996) - Jun 01, 2019
80 36% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jun 01, 2019
88 51% Dirty Dancing (1987) - Jun 01, 2019
78 30% The Mummy (1999) - Jun 01, 2019
3% Daredevil (2003) - Jun 01, 2019