LuKane

lukane
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 61% Space Jam (1996) - Rated 20 Jun 2023
70 61% Last Action Hero (1993) - Rated 20 Jun 2023
69 55% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 20 Jun 2023
74 78% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 20 Jun 2023
78 88% Dumb and Dumber (1994) - Rated 20 Jun 2023
74 78% The Mask (1994) - Rated 20 Jun 2023
68 51% Predator 2 (1990) - Rated 20 Jun 2023
86 98% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 20 Jun 2023
72 67% Commando (1985) - Rated 20 Jun 2023
73 71% Billy Madison (1995) - Rated 20 Jun 2023