lukaszku

lukaszku
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2018
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 47% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 24 Sep 2018
80 37% Batman (1989) - Rated 24 Sep 2018
25 12% The Mummy (1999) - Rated 24 Sep 2018
90 63% 127 Hours (2010) - Rated 24 Sep 2018
60 24% True Lies (1994) - Rated 24 Sep 2018
100 91% The Godfather: Part III (1990) - Rated 24 Sep 2018
90 63% Shutter Island (2010) - Rated 24 Sep 2018
100 91% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Sep 2018
90 63% Conspiracy Theory (1997) - Rated 24 Sep 2018
95 78% The Hunt for Red October (1990) - Rated 24 Sep 2018