lukejmiller

lukejmiller
Movie Buff - 376 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 26% Wendy and Lucy (2008) - Rated 02 Mar 2015
"Michelle Williams is terrific, but there is not enough material to justify a full length feature"
65 43% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 02 Mar 2015
35 13% The Hangover Part II (2011) - Rated 27 Feb 2015
80 66% Air Bud (1997) - Rated 27 Feb 2015
70 50% 101 Dalmatians (1961) - Rated 27 Feb 2015
60 37% Bad Boys (1995) - Rated 27 Feb 2015
35 13% Dan in Real Life (2007) - Rated 27 Feb 2015
40 20% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 27 Feb 2015
60 37% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 27 Feb 2015
40 20% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 27 Feb 2015