lukeknep

lukeknep
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 69% Zootopia (2016) - Rated 29 Oct 2016
77 69% Man on Wire (2008) - Rated 29 Oct 2016
63 21% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 29 Oct 2016
70 48% Titanic (1997) - Rated 29 Oct 2016
65 28% Bruce Almighty (2003) - Rated 29 Oct 2016
94 94% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 29 Oct 2016
92 90% Into the Wild (2007) - Rated 29 Oct 2016
97 98% Whiplash (2014) - Rated 29 Oct 2016
88 82% Psycho (1960) - Rated 29 Oct 2016
72 59% A Man for All Seasons (1966) - Rated 29 Oct 2016