lulye

lulye
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% A Single Man (2009) - Rated 16 Feb 2013
82 32% White Oleander (2002) - Rated 16 Feb 2013
90 67% Revolutionary Road (2008) - Rated 16 Feb 2013
95 85% American Beauty (1999) - Rated 16 Feb 2013
90 67% Head-On (2004) - Rated 16 Feb 2013
85 47% Little Children (2006) - Rated 16 Feb 2013
80 23% Shopgirl (2005) - Rated 16 Feb 2013
85 47% Two Lovers (2009) - Rated 16 Feb 2013
78 8% Accidents Happen (2010) - Rated 16 Feb 2013
78 8% Broken English (2007) - Rated 16 Feb 2013