We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

lumiv

lumiv width="104" height="110"

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2020

Location: UK

more Recent Ratings

68 38% Inside Job (2010) - Jan 25, 2020
67 32% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 25, 2020
95 96% Breaking Bad (2008) - Jan 25, 2020
66 28% Léon: The Professional (1994) - Jan 25, 2020
73 73% Zero Dark Thirty (2012) - Jan 25, 2020
73 73% Bad Boys II (2003) - Jan 25, 2020
68 38% Training Day (2001) - Jan 25, 2020
70 55% The Revenant (2015) - Jan 25, 2020
70 55% Collateral (2004) - Jan 25, 2020
70 55% Horrible Bosses (2011) - Jan 25, 2020