lump

lump
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 78% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 26 Jun 2021
100 92% Paris, Texas (1984) - Rated 26 Jun 2021
95 64% Blood Simple (1984) - Rated 26 Jun 2021
66 5% Trouble in Paradise (1932) - Rated 26 Jun 2021
90 33% The Social Network (2010) - Rated 26 Jun 2021
97 78% Interstellar (2014) - Rated 26 Jun 2021
95 64% The Shining (1980) - Rated 26 Jun 2021
90 33% Mean Streets (1973) - Rated 26 Jun 2021
90 33% Carlito's Way (1993) - Rated 26 Jun 2021
95 64% After Hours (1985) - Rated 26 Jun 2021