LunaUrsa

lunaursa
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2021
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 The Avengers (2012) - Rated 16 Feb 2021
90 Iron Man (2008) - Rated 16 Feb 2021
90 Spider-Man (2002) - Rated 16 Feb 2021
90 The Truman Show (1998) - Rated 16 Feb 2021
90 The Expanse (2015) - Rated 16 Feb 2021
90 The Boys (2019) - Rated 16 Feb 2021
90 Parks and Recreation (2009) - Rated 16 Feb 2021
90 The Office (2005) - Rated 16 Feb 2021
100 Agents of S.H.I.E.L.D. (2013) - Rated 16 Feb 2021
100 Star Trek: Voyager (1995) - Rated 16 Feb 2021