lurkingherpd

lurkingherpd
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2018
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 36% Toy Story (1995) - Rated 10 Jan 2018
65 36% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 10 Jan 2018
75 63% The Princess Bride (1987) - Rated 10 Jan 2018
90 94% The Man from Earth (2007) - Rated 10 Jan 2018
80 76% Spirited Away (2001) - Rated 10 Jan 2018
1% Cats & Dogs (2001) - Rated 10 Jan 2018
75 63% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 10 Jan 2018
55 18% The Island (2005) - Rated 10 Jan 2018
85 84% The Dark Knight (2008) - Rated 10 Jan 2018
60 27% Independence Day (1996) - Rated 10 Jan 2018