luseeheyeill

luseeheyeill
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 02 May 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 58% Amélie (2001) - Rated 30 May 2017
40 42% Birdman (2014) - Rated 30 May 2017
70 75% Freaks and Geeks (1999) - Rated 26 May 2017
34 36% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 15 May 2017
76 85% Grease (1978) - Rated 15 May 2017
56 56% Gaslight (1940) - Rated 15 May 2017
67 68% The Wizard of Oz (1939) - Rated 15 May 2017
67 68% Clerks (1994) - Rated 15 May 2017
65 61% Chicago (2002) - Rated 15 May 2017
2% Accepted (2006) - Rated 15 May 2017