lweismantel

lweismantel
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 88% Lost in Translation (2003) - Rated 02 Mar 2013
0% Scary Movie 3 (2003) - Rated 29 Jan 2013
20 2% Final Destination 3 (2006) - Rated 29 Jan 2013
83 50% The Fountain (2006) - Rated 29 Jan 2013
80 41% The Omen (1976) - Rated 29 Jan 2013
75 31% Swordfish (2001) - Rated 29 Jan 2013
70 26% The Sixth Sense (1999) - Rated 29 Jan 2013
92 88% Casablanca (1942) - Rated 29 Jan 2013
70 26% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 29 Jan 2013
90 75% WALL·E (2008) - Rated 29 Jan 2013