lx_shelly

lxshelly
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2018
Location: China
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Mar 2018
75 54% Seven Samurai (1954) - Rated 27 Mar 2018
70 36% Iron Man (2008) - Rated 27 Mar 2018
80 77% The Lion King (1994) - Rated 27 Mar 2018
80 77% The Mask (1994) - Rated 27 Mar 2018
75 54% Cars (2006) - Rated 27 Mar 2018
70 36% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 27 Mar 2018
65 22% Twilight (2008) - Rated 27 Mar 2018
80 77% Dunkirk (2017) - Rated 27 Mar 2018
50 4% Transformers (2007) - Rated 27 Mar 2018