lyris1

lyris1
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2015
Location: New York, N, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 36% Ghost in the Shell (1995) - Rated 13 Mar 2017
60 26% Reservoir Dogs (1992) - Rated 13 Mar 2017
85 64% Possession (1981) - Rated 27 Feb 2017
90 81% Lost in Translation (2003) - Rated 27 Feb 2017
30 5% Withnail & I (1987) - Rated 27 Feb 2017
50 12% Aliens (1986) - Rated 27 Feb 2017
60 26% Blow-Up (1966) - Rated 27 Feb 2017
30 5% In the Loop (2009) - Rated 27 Feb 2017
30 5% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 25 Feb 2017
55 18% Tenebre (1982) - Rated 21 Mar 2015