lyzetteg

lyzetteg
Film Freak - 682 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2011
Location: Moorpark, CA, USA
Age: 32
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 21% Intouchables (2011) - Rated 08 May 2015
75 38% Tokyo Godfathers (2003) - Rated 08 May 2015
67 20% Gravity (2013) - Rated 24 Feb 2015
91 81% Frances Ha (2013) - Rated 24 Feb 2015
90 77% Cinema Paradiso (1988) - Rated 24 Feb 2015
92 83% Amores Perros (2000) - Rated 24 Feb 2015
82 54% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 24 Feb 2015
81 51% The War Game (1965) - Rated 24 Feb 2015
87 68% Dead Ringers (1988) - Rated 24 Feb 2015
82 54% Libeled Lady (1936) - Rated 24 Feb 2015