m245

m245
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Modern Times (1936) - Rated 16 Dec 2020
75 27% Hackers (1995) - Rated 29 Dec 2019
90 90% Joker (2019) - Rated 24 Dec 2019
85 73% Children of Men (2006) - Rated 24 Dec 2019
85 73% Welcome to the N.H.K. (2006) - Rated 13 Nov 2019
70 15% Bee Movie (2007) - Rated 13 Nov 2019
80 49% American Psycho (2000) - Rated 13 Nov 2019
75 27% Airplane! (1980) - Rated 13 Nov 2019
90 90% The Good Place (2016) - Rated 04 Nov 2019
40 2% The Walking Dead (2010) - Rated 30 Oct 2019