mOCHU

mochu
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 83% The Thing (1982) - Rated 12 Nov 2016
85 89% Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Rated 12 Nov 2016
80 83% Elite Squad (2007) - Rated 12 Nov 2016
85 89% City of God (2002) - Rated 12 Nov 2016
80 83% Remember the Titans (2000) - Rated 12 Nov 2016
80 83% Sleuth (1972) - Rated 12 Nov 2016
70 55% The Simpsons Movie (2007) - Rated 12 Nov 2016
70 55% Rush Hour (1998) - Rated 12 Nov 2016
90 94% Intouchables (2011) - Rated 12 Nov 2016
90 94% Casablanca (1942) - Rated 12 Nov 2016