mSt

mst
Movie Buff - 247 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 78% Shoplifters (2018) - Rated 21 Jan 2019
81 59% Kibar Feyzo (1978) - Rated 18 Jan 2019
43 10% Rocky IV (1985) - Rated 17 Jan 2019
59 21% Çöpçüler Kralı (1977) - Rated 16 Jan 2019
66 31% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 16 Jan 2019
42 9% The Expendables 2 (2012) - Rated 16 Jan 2019
59 21% Rocky III (1982) - Rated 16 Jan 2019
66 31% Rocky II (1979) - Rated 16 Jan 2019
57 17% Rocky (1976) - Rated 15 Jan 2019
65 29% The Willow Tree (2005) - Rated 14 Jan 2019