Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mUDffP

Flick Fan - 30 Film Ratings

Member Since: Apr 21, 2020

more Recent Ratings
90 86% The Lighthouse (2019) - Apr 21, 2020
80 71% Shaun of the Dead (2004) - Apr 21, 2020
100 95% Avatar: The Last Airbender (2005) - Apr 21, 2020
90 86% Moulin Rouge! (2001) - Apr 21, 2020
100 95% Ratatouille (2007) - Apr 21, 2020
75 56% The Dark Knight (2008) - Apr 21, 2020
80 71% Toy Story (1995) - Apr 21, 2020
100 95% Mad Max: Fury Road (2015) - Apr 21, 2020
70 41% Fight Club (1999) - Apr 21, 2020
80 71% Chicken Run (2000) - Apr 21, 2020