Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mWhbAR

Flick Fan - 91 Film Ratings

Member Since: Aug 29, 2018

more Recent Ratings
30 35% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Aug 29, 2018
100 84% The Godfather: Part II (1974) - Aug 29, 2018
100 84% The Godfather (1972) - Aug 29, 2018
13% Lucifer (2016) - Aug 29, 2018
13% Dragon Ball (1986) - Aug 29, 2018
13% The Punisher (2017) - Aug 29, 2018
13% Angel (1999) - Aug 29, 2018
13% Pokémon (1997) - Aug 29, 2018
13% The Mentalist (2008) - Aug 29, 2018
100 84% La casa de papel (2017) - Aug 29, 2018