Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mZjda8

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
100 79% Aliens (1986) - Jan 18, 2020
4% Joker (2019) - Jan 18, 2020
95 50% Twister (1996) - Jan 18, 2020
100 79% Big Trouble in Little China (1986) - Jan 18, 2020
100 79% The Boondock Saints (1999) - Jan 18, 2020
85 33% A Clockwork Orange (1971) - Jan 18, 2020
100 79% Once Upon a Time in the West (1968) - Jan 18, 2020
100 79% Iron Man 2 (2010) - Jan 18, 2020
95 50% The Breakfast Club (1985) - Jan 18, 2020
85 33% Avengers: Infinity War (2018) - Jan 18, 2020