macguffin

macguffin
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2006
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 2% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
78 45% The 39 Steps (1935) - Rated 14 Aug 2007
92 92% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
78 45% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
40 12% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
78 45% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
15 4% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
80 53% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
35 10% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
82 61% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007