macsailer

macsailer
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Band of Brothers (2001) - Rated 17 Nov 2021
85 79% Gangs of London (2020) - Rated 17 Nov 2021
85 79% Tehran (2020) - Rated 17 Nov 2021
85 79% SEAL Team (2017) - Rated 17 Nov 2021
80 58% Free Guy (2021) - Rated 17 Nov 2021
65 32% Jungle Cruise (2021) - Rated 17 Nov 2021
80 58% No Time to Die (2021) - Rated 17 Nov 2021
69 38% Hot Tub Time Machine 2 (2015) - Rated 17 Nov 2021
80 58% Green Book (2018) - Rated 17 Nov 2021
75 44% Cruella (2021) - Rated 17 Nov 2021